All Devotional (Total count 20)
ወረስቲ ኣምላኽ [Sunday 9th May 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-05-09 · 96 · 0 · 0
ዘይምቹእ እዋን [Sunday 2nd May 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-05-02 · 113 · 0 · 0
ናብራና ከመይ እዩ? [Sunday 25th Apr 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-04-25 · 112 · 0 · 0
መዓልትታትና ንቑጽር [Sunday 18th Apr 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-04-18 · 152 · 2 · 0
ናብቲ ስቑል ክርስቶስ ንጠምት [Sunday 11th Apr 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-04-11 · 139 · 1 · 0
ትንሳኤ! [Sunday 4th Apr 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-04-04 · 157 · 0 · 0
ዓርቢ ስቕለት [Friday 2nd Apr 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-04-02 · 151 · 0 · 0
ንሓጢኣት ሓጢኣት ንበሎ [Sunday 28th Mar 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-03-28 · 162 · 0 · 1
ልኡላውነት ኣምላኽ [Sunday 21st Mar 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-03-21 · 155 · 2 · 0
ኣየናይ እዩ ሓቂ? [Sunday 14th Mar 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-03-14 · 211 · 0 · 0
ብጊዜኡን ብዘይ ጊዜኡን ምፍራይ [Sunday 7th Mar 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-03-07 · 193 · 1 · 3
ነገር ኩሉ ንሰናይ እዩ! [Sunday 28th Feb 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-02-28 · 261 · 1 · 0
እታ መገዲ ኣየነይቲ እያ? [Sunday 21st Feb 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-02-21 · 211 · 1 · 0
ኣምላኽ ንዓኻ እንታይ እዩ? [Sunday 14th Feb 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-02-14 · 222 · 3 · 2
ጽድቅን ፍቕርን ኣምላኽ [Sunday 7th Feb 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-02-07 · 246 · 1 · 0
እንታይ ትርኢ ኣሎኻ? [Sunday 31st Jan 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-01-31 · 288 · 6 · 0
ንኣምላኽ ነዕብዮ [Sunday 24th Jan 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-01-24 · 213 · 1 · 0
ሰላም ኣምላኽ [Sunday 17th Jan 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-01-17 · 213 · 1 · 0
ምንጪ ሓጎስና መን እዩ? [Sunday 10th Jan 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-01-10 · 251 · 13 · 0
ሓድሽ ጅማረ ኣብ ሓድሽ ዓመት [Sunday 3rd Jan 2021]
Ermias Zerazion · Devotional
2021-01-03 · 253 · 0 · 0